Kurumsal

1998 yılında kurulan, mobilya ve metal aksamları sektöründe kendine önemli yer edinen EDİNA YATAK geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir. 2001 yılından bu yana yaylı ve yaysız yataklar, sandıklı sandıksız baza ve başlık üretimi yapmaktadır.

6000 m2'lik kapalı alanda faaliyet gösteren Edina Yatak ürünlerini yurtiçi ve yurtdışı pazarına sunmaktadır.

Edina Yatak, rahatlık ve kaliteden ödün vermeden tüketicilerin hayatlarını kolaylaştıran ürünleriyle sizleri maksimum ürün konforuna kavuşturmayı hedefler. Dünya kalite standartlarında üretim yapan, ürün kalitesi, dağıtım ağı, satış ve satış sonrası hizmet anlayışı ile tüketici ihtiyaçları ve mutluluğunu ön planda tutan Edina Yatak müşterilerinin beklentileri ve ötesinde, insan sağlığına uygun baza, yatak, uyku ürünleri, başlıklar üretmektedir ve hizmet sunmaktadır.

 

Misyonumuz

Misyonumuz, alanında tecrübeli üretim ve satış personellerimiz ile müşterilerimizin farklı yaşam şekillerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, yenilikçi çözümlerle kaliteyi ve konforu arttırarak üretimi sürekli geliştirmektir.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek müşterilerimizin ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılayacak ürünler üretmek ve ürünlerimizi tüm Türkiye'ye yaymaktır.