Visco Energy / Yaysız Medicale

FARKLI ÖZELLİKLERDEKİ VİSCO SÜNGERİ İLE ÇOK ÖZEL BİR DENEYİM

VISCO ENERGY'nin ana maddesi olan visko  malzeme vücuda tam olarak uyum sağlar.Gördüğü boşlukları doldurarak basıncı en aza indirir.Kan dolaşımımızın düzenlenmesine, eklem ağrılarınızın giderilmesine ve omurganızın doğru bir çizgide kalmasına yardımcı olur.Benzersiz konforunun yanı sıra sağlıklı bir uyku sunar.

VISCO ENERGY'nin Size Sundukları:

*Özel yoğunluklu yapı yatağa ekstra bir direnç sağlar.Bu sayede fazla kilosu olanlar ya da bel sorunu yaşayanlar sert yüzeylerde aradıkları rahatlığı yumuşak bir formda yakalayabilirler.

*Yeni bir teknik ile birleştirilen birbirinden farklı karakterlere sahip iki farklı visco malzemesi ile beklentilerin ötesinde bir deneyim sunar.Dönme isteğini azaltarak kullanıcısının ve partnerinin uyku kalitesini artırır.

*Bel, sırt, omuz ve boyun ağrılarının tedavi sürecine yardımcıdır.Açık hücre teknolojisi ile yatak nefes alır ve terlemeyi azaltır

VISCO ENERGY'nin Artıları:

*Üst kısmındaki iki farklı yoğunlukta özel bir teknik ile kullanılan viscoelastik malzeme vücudu daha konforlu bir şekilde sarar.Alt kısımda bulunan 35 dansite hyper sünger yay varmışcasına esneklik sağlar.

*Tüm kullanım süresi boyunca formunu korur.

*Kumaşı antibakteriyel özelliğe sahiptir.

*Toz, mite ve bakteri barındırmaz, hijyeniktir.

*Kapitonesiz fermuarlı olarak üretilen dış kılıfı yıkanabilir.